Máte doma turistu alebo leňochoda? Ukážte mu to trenkami!

Vianočné sviatky sú pomaly ale isto za nami a zovšadiaľ na nás “kričia” povianočné výpredaje. No musíme mať špeciálnu príležitosť na to, aby sme kúpili darček pre radosť našim blízkym? Samozrejme, po sviatkoch je každý finančne na tom horšie, malú radosť si však navzájom dopriať môžeme. Ako maličkosť je ideálne potešenie veselé ponožky alebo trenky či boxerky pre pánov.

Trenky alebo boxerky?

Každý muž preferuje samozrejme niečo iné. Do tejto kategórie by sme mohli zaradiť ešte aj klasické slipy, ktoré ale pomaly ale isto miznú z trhu a povedomia. Muži uprednostňujú pohodlnejší variant – trenky alebo sexi variant – boxerky. Vedeli ste, že väčšina českých mužov stále radšej nosí trenky? Je tomu najmä kvôli pohodliu a voľnosti, ktoré zabezpečujú. Práve vďaka voľnosti sú trenky vzdušnejšie, čo je obzvlášť vyhovujúce najmä v lete. V neposlednom rade sú tým pádom mužské trenky aj zdravšie. Trenky pre mužov sú síce pohodlné, ale väčšine žien oku viac lahodia boxerky. Rozhodne sú viac sexi! Za výhody boxeriek sa dá považovať najmä obrovský výber spočívajúci v rôznych variantoch na trhu. Boxerky sú ako funkčné, tak aj športové, nezavadzajú v žiadnych nohaviciach a sedia mužovi ako uliate.

Nápadom sa medze nekladú

Trenky pre mužov sa dajú kúpiť aj ozaj veselé a vtipné. Širokú ponuku na trhu zastrešuje spoločnosť Dedoles pôsobiaca vo viacerých krajinách. Biele mužské trenky sú takisto fajn ako čierne. Ale čo tak farebné? Má vaša polovička rada futbal, kino či ryby? Alebo je turista či leňochod? Kúpte mu motív, ktorý  ho najviac vystihuje a uvidíte, že sa obaja pobavíte. V ponuke sú samozrejme aj motívy komiksových postavičiek, zeleniny či jedla, ale aj obľúbené Looney Tunes. A na pivo s kamarátmi si pokojne môže obliecť trenky s týmto motívom.

Spoločnosť Dedoles má naozaj veselé dizajny plné nápaditosti. V ponuke eshopu nájdete samozrejme aj veselé ponožky, ale aj rôzne tričká či mikiny. Využite povianočné výpredaje a rozveselte chladný január napríklad Avokádovou láskou 🙂